#6C0405
Hakkımızda
HAKKIMIZDA
eczanedesin.com
2012 yılından itibaren internet üzerinden “Sağlık ve Güzellik Ürünleri” pazarında dürüstlük, saygı ve kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye başlayan e-ticaret şirketidir. “eczanedesin.com” sağlık ve güzellik ile ilgili sorularınıza cevap veren uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla çarşı pazar dolaşmadan karşılamaktadır. İnsan odaklı çalışma stratejimiz ile insanlarımızın yaşamlarında mutlu, sağlıklı ve bakımlı olmaları için aynı zamanda sağlık ve güzellik danışmanlığı da sunuyoruz.
“eczanedesin.com” sağlık ve güzellik sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmesi, 10.000’e yakın ve tamamen orijinal ürün yelpazesiyle Türkiyede bu sektörde en geniş ürün veri tabanlarından birine sahip olması,müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan yaklaşımı ve yenilikçi servislerin geliştirilmesi konusundaki becerileri ile kendisine sağlık güzellik sektöründe lider ve kalıcı bir yer edinmiştir. eczanedesin.com ' dan satın aldığınız bütün ürünler, kendi tedarikçi ve distribütörlerinden temin edilen,eczane garantisi bulunan orijinal ürünlerdir.
Misyonumuz;
• Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, 
• Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, 
• İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
• Yeni hedefimiz internetin bir numaralı sağlık-güzellik ürünleri sağlayıcısı olmak. 
Vizyonumuz;
• Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, 
Vazgeçilmez Değerlerimiz;
• Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. 
• Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz. Sizin Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için her şeyden daha önemlidir. 
• İyi ahlaklı bir e-ticaret sitesiyiz. 
• Sitemizde reçeteli veya reçetesiz ilaç alışverişi yapılmamaktadır.
• Sitemizde bulunan tüm ürünler Tarım ve Sağlık Bakanliği onaylı ürünlerdir.Toplum sağlığına uygun olmayan ürünler sitemizde satılamaz. Satılan tüm ürünler uzmanlar tarafından onaylanarak uygun görüldüğü takdirde site içeriğine dahil edilmektedir.
Güvenliğiniz için;
Web sitemiz üzerinden yapılan tüm kredi kartı işlemleri güvenliğiniz açısından 128 bit SSL güvenlik alanı içinde yapılmaktadır ve kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. Günümüz bilgisayar teknolojisi ile 128 bitlik bir şifrenin kırılması onlarca yıl alabilmektedir. Sitemizde yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz gibi özel bilgilerinizin 3.Şahısların eline geçme ihtimali günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartınızı herhangi bir kişiye vermenizden daha azdır. Öyle ki herhangi bir eczanedesin.com yetkilisi dahi kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle görememektedir. Kredi kartı numarası girişi yaptığınız ekran sadece siz ve bankanız arasında görüntülenebilmektedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bizlerinde bilgilere ulaşabilmesi asla mümkün değildir. Sistemlerimiz sizin güvenliğinizi korumak amacı ile profesyonel ekibimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilmekte olup en son sürümlere göre güncellenmektedir. Güvenli, kaliteli ve hesaplı alışveriş için doğru yerdesiniz.
www.www.eczanedesin.com'da ilaç satışı kesinlikle yapılmamaktadır.Tüm dünyada bilinen , kalitesi kabul edilmiş ve kendini kanıtlamış dermokozmetik ürünleri, uygun fiyat, avantajlı kampanyalar ve en hızlı ve güvenli şekilde sizlere sunmayı amaç edinmiş online kozmetik ve dermokozmetik satış sitesidir. Sitemizde dermokozmetik ürünleri yanında, yine Dünyada ve Türkiyede  kabul edilmiş kozmetik markaları, mineral makyaj ürünleri, anne bebek ürünleri, parfümler,güneş ürünleri, bitkisel ürünler, dudak-el ayak bakım ve saç bakım ürünleri sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin tamamı Eczane kaynaklıdır. Satışa sunulan ürünlerimizin miadları , güvenli saklama koşullarına uygun olması ve Orijinal olması konularında Firmamız garanti vermektedir.
Sitemizde bulunan tüm ürünler Müşterilerimize  faturalı olarak gönderilmektedir.

Subscribe Our Newsletter